SIA “ĶEGUMA STARS” aicina darbā tehnisko strādnieku

Galvenie pienākumi: • Teritorijas uzkopšana – koku zāģēšana, zāles pļaušana. • Kokaugu zāģēšana un formēšana. • Apsaimniekojamo māju sīki remontdarbi. Galvenās prasības: • Vēlama vidējā profesionālā izglītība. • Valsts valodas zināšanas. • Vēlama pieredze darbā ar rokas instrumentiem un mazo dārza tehniku. • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība. • Fiziskā noturība, koncentrēšanās spējas, precizitāte. • Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu. Piedāvājam: • Darbu izpalīdzīgā un draudzīgā kolektīvā, visas sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām. • Stabilu atalgojumu virs 560 eiro. • Normālo darba laiku 40 stundas nedēļā. CV un pieteikumu (ar norādi: Konkursam – tehniskais strādnieks) līdz 2022.gada 7.martam lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: kegumastars@inbox.lv vai iesniegt SIA “ĶEGUMA STARS” (Kuģu iela 5, Ķegums, Ogres nov., LV-5020). Tālrunis informācijai 25774460 un 20216691. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai. Profesijas kods 9333 08